אודותינו

3 דורות בבנייה

חברת בניה ויזמות משפחתית אשר הוקמה ב- 1970 על ידי הקבלן רב המוניטין יהושע בן שלום.
כיום, מנוהלת החברה במנכ"לות משותפת על ידי שני בניו, אלי ואיתמר.
החברה פועלת ובונה ברחבי הארץ כבר יותר מ – 50 שנה ומתמחה בשלושה תחומי פעילות:

 – ייזום פרויקטים חדשים בדגש על פרויקטים של התחדשות עירונית (תמ"א 38 ופינוי-בינוי).

 – בנייה וביצוע לרבות ביצועם של פרויקטים מורכבים.

 – התמחות מיוחדת בשימור מבנים היסטוריים בתל אביב.

SINCE 1970

בלב הבנייה העירונית כבר 50 שנה!

עבורנו, מימוש חלומותיהם של משפחות רבות, מכל רחבי הארץ, מהווה שליחות וזכות גדולה. אנו מחויבים לבנייה איכותית ואמינה השומרת על טיבה ורמתה יוצאת הדופן לאורך שנים רבות ומביאה את לקוחותינו לחזור ולעבוד איתנו שוב ושוב.

ההגינות וההוגנות מהווים עבורנו ערך עליון, כך גם עבודה בשקיפות מלאה ועמידה בהתחייבויות, הן מול לקוחותינו והן מול הספקים איתם אנו עובדים. כחלק מתפיסה זו, אנו  מקפידים על תמחור הוגן ועל שירות קרוב ואישי ששם את הלקוח במרכז והופך את יחסי העבודה שלנו עם לקוחותינו לשם דבר בתחום.

הלקוח נמצא תמיד בראש סולם העדיפויות!

אמירה ותפיסה זו  באות לידי ביטוי בכל היבטי הפעילות, החל משלבי הייזום והתכנון וכלה בהקפדה על הפרטים הקטנים ביותר של הביצוע. ההשקעה בלקוחות, המהווים עבורנו שותפים בפועל, הינה חלק בלתי נפרד מגישה זו. לקוחותינו נהנים מבנייה עמידה לאורך שנים המתאפשרת הודות לשיטות בנייה מתקדמות, לצוות מקצועי ומסור ולהקפדה דקדקנית על טיב העבודה ואיכות החומרים.

אנשים לבנות איתם!

לכל אחד מתחומי התמחותה מביאה חברתנו את סטנדרט השירות והמקצועיות הגבוה ביותר ואת מגוון יכולותיה המצוינות והמוכחות. איכות הבנייה הגבוהה המאפיינת והמייחדת את החברה, רמת הגימור יוצאת הדופן שהיא מספקת והניסיון העשיר שצברה לאורך 50 שנות פעילות רצופות, מאפשרים לחברת בן שלום לספק ללקוחותיה המרוצים איכויות תכנון וביצוע מעולות. בפועלה, מפיחה חברת בן שלום חיים חדשים ברחובות הערים, גם כאשר היא עוסקת בשימור וחידוש מבנים ייחודיים וגם כאשר היא פועלת במסגרת התחדשות עירונית של שכונות ומבנים.

בן שלום – אנשים לבנות איתם!

צור קשר

PEOPLE IS
WHAT MAKES
YOUR HOUSE
A HOME